OtoHurtownia | 518 518 912

Płytki gresowe

Ponad 5000 płytek gresowych szkliwionych oraz barwionych w masie do wyboru. Płytki do łazienki, kuchni, salonu i na taras. Wszystkie możliwe dostępne formaty, jak poler, mat, lappato oraz satyna. Płytki gresowe są mrozoodporne oraz plamoodporne. Dostępne kolekcje mogą być drewnopodobne, betonopodobne lub marmuropodobne.

Płytki ceramiczne/glazura i terakota

Płytki ceramiczne są wypalane w piecu w niższej temperaturze niż płytki gresowe, dzięki czemu są mniej gęste, bardziej miękkie i bardziej porowate. Glina użyta w jego składzie jest również mniej rafinowana, co czyni ją bardziej przystępną cenowo. Ceramika nie tylko kosztuje znacznie mniej niż gres, ale jest również łatwiejsza w montażu.

Płytki barwione w masie - gres techniczny

Gres techniczny należy do kategorii gresu premium. Gres podbarwiany w masie, przewyższa możliwości, cechy i właściwości obecnie używanego gresu szkliwionego. Przy współczynniku absorpcji poniżej 0,1%, barwiony w masie, nieszkliwiony materiał umożliwia łączenie różnych trendów i estetyki w jednolity i zrównoważony sposób.

Płytki białe/czarne

Bez względu na to, czy Twój gust skłania się ku tradycyjnym lub nowoczesnym trendom, czarno-białe płytki to ponadczasowe połączenie, które sprawdzi się w niemal każdej łazience. Czarno-białe wzory sprawiają, że te tradycyjne marokańskie style są bardziej odpowiednie dla miłośników nowoczesnego designu. Płytki czarne jak i białe to ponadczasowy wybór dla domu.

Płytki w beżowe/kremowe/brązowe

Wnieś ciepło i głębię do każdej przestrzeni dzięki beżom, kremom i brązom. Mamy w ofercie niesamowitą paletę kolorów brązowych i beżowych płytek od ziemistej Moki po ciepły Karmel. Beżowe płytki pozwalają wybierać spośród wielu kolorów i schematów dekoracji domu, ponieważ współgrają z większością kolorów w palecie barw.

Płytki szare/grafitowe/antracyt

Wyraźnie współczesna, ciemnoszara lub antracytowa podłoga nadaje każdemu pomieszczeniu odrobinę nowoczesności. To głęboki kolor, który nadaje podłodze charakteru i elegancji, wyraźnie podkreślając kształty mebli i przedmiotów, dla których jest tłem. Za pomocą szarych płytek w jaśniejszych odcieniach, można uzyskać rytmiczny, kontrastowy efekt.

Płytki betonopodobne - imitujące beton

Elegancki wygląd betonowych podłóg jest modny, a dzięki niewyrafinowanemu wyglądowi wydaje się, że ma prawdziwą wytrzymałość. Wykonana z odpornego na warunki zewnętrze płytka gresowa a o wyglądzie betonu zapewnia styl, jakiego oczekujesz, bez niedogodności związanych z montażem i konserwacją betonu.

Płytki drewnopodobne - imitujące drewno

Płytka, która wygląda jak drewno, nazywana jest płytką drewnopodobną, płytką z drewna, płytką z desek drewnianych, płytką gresową o wyglądzie drewna, podłogą ze sztucznego drewna lub płytką podłogową ze sztucznego drewna. Jest dostępny w kilku różnych kolorach i stylach i zazwyczaj ma kształt i rozmiar deski.

Płytki marmuropodobne - imitujące kamień

Najnowocześniejsza technologia i szczegółowy artyzm stanowią podstawę naszej płytki o wyglądzie kamienia. Od trawertynu i wapienia, po marmur i łupek, nasze płytki oferują luksusowy wygląd kamienia z zaletami niezwykłej trwałości i prostej konserwacji. Płytki mogą wyglądać praktycznie nie do odróżnienia od prawdziwego marmuru.

Stopnie i podstopnie schodowe

 
Powered by Phoca Cart